Sınav İngilizcesi

SINAV İNGİZLİCESİ

Üniversitelerin dil bölümlerinde eğitim almayı hedefleyen öğrencilere yönelik bir programdır.Üniversitelerin dil bölümlerinde eğitim almayı hedefleyen öğrencilere yönelik bir programdır. Bununla birlikte Akademisyenlik için YDS ve YÖK-DİL sınavlarına hazırlık gruplarımız bulunmaktadır.Bu sınavlara yönelik kurumumuzda alanlarında yıllarca tecrübesi olan bir kadroyla çalışmaktayız.
Öğrencilere her branştan orijinal konu anlatım kitabı, soru bankası, yaprak test ve deneme sınavları ücretsiz olarak verilmektedir. Hafta sonu uygulanan derslere ek olarak hafta içi yapılan etütlerle öğrencilerin işledikleri konuları pekiştirmesine yönelik testler çözülmektedir.
80 sorudan oluşan bu sınav gramer, kelime ve okuma gibi alanlardan oluşmaktadır. Sınavda çıkacak her soru tipine yönelik yoğun bir ders anlatımının ve test çözümünün gerçekleştiği bu aşamada yine öğrencilerimize orijinal kaynaklarımızın yanı sıra kurumumuz tarafından hazırlanan kitaplarda verilmektedir.Sınav sonrası etütler tamamen bu aşamaya yönelik olmaktadır Ayda bir uygulanan deneme sınavlarıyla öğrencilerin ilerlemesi gözlenmektedir.

Ön Kayıt

Özel Ders Talepleriniz İçin İletişime Geçebilirsiniz